دانلود بازی Sandstorm Pirate Wars 1.17.7 - طوفان شن برای اندروید + دیتا

دانلود بازی Sandstorm Pirate Wars برای اندروید

| بازی طوفان شن برای اندروید + دیتا |

 

Sandstorm Pirate Wars 1.17.7 بیابانی آخر الزمانی را به تصویر می کشاند که در آن دزدان و غارتگران حتی از جنازه های رها شده نیز نمی گذرند و حتی غنائم آنان را نیز می ربایند. در این بازی شما به عنوان کاپیتان هدایت کننده ی یک سفینه ی بیابانی هستید که در چنین دنیای خطرناکی جان سالم به در برده و اکنون در سرزمین های جنگ زده ی ویران و پر از گرد و غبار رادیو اکتیوی ، به نبرد با دشمنان خود می پردازید. این بازی با دارا بودن امکان نبردهای آنلاین ، ساخت پایگاه نظامی ، استفاده از انواع سلاح ها تیراندازی و انفجاری ، تانک ها و ابزار تخریب گر ، لذت و هیجان خاصی را در حین بازی به شما القا می کند. 

روحیه جنگاوری بازماندگان در چنین دنیای رو به پایانی ، درست همانند دزدان دریائی به شکلی بی رحمانه به تصویر کشیده می شود. شما نیز می تواند ضمن یورش به سمت پایگاه های دشمنان خود ، آنان را به خودتان اختصاص دهید و از غنائم و پول های کسب شده ، برای ارتقای پایگاه و سفینه خود بهره ببرید. هواپیماهای بدون سرنشین ، توپ های جنگی ، لیزر و … از جمله سلاح هایی هستند که برای این نبردها در اختیار شما قرار گرفته اند ، از سایر امکانات این بازی می توان به ارتقای بخش های ظاهری و قدرتی سفینه اشاره کرد.

تصاویری از محیط بازی :

 

Sandstorm Pirate Wars1 Sandstorm Pirate Wars2 Sandstorm Pirate Wars3 Sandstorm Pirate Wars4

 

راهنمای نصب

1) فایل APK بازی را دانلود و نصب کنید.

2) فایل دیتای بازی را دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کنید. فولدر مربوطه را به شاخه Android/Obb در کارت حافظه گوشی یا تبلت خود کپی کنید.

تذکر : اگر در کارت حافظه شما در فولدر Android  فولدر Obb وجود ندارد خودتان یک New Folder بسازید و نام آن را به Obb تغییر دهید.

مشخصات
  •  فرمت : APK
  •  حجم : 28 + 182 مگابایت
  • رمز : www.yasdl.com